Nasz samochód wymaga odpowiedniej ochrony i pielęgnacji – nie ma co do tego wątpliwości. Poza corocznym, obowiązkowym przeglądem samochód musi również posiadać obowiązkowe ubezpieczenie OC – to rodzaj zabezpieczenia, kiedy to my będziemy sprawcami kolizji na drodze. Dzisiaj możemy dbać o nasze samochody na znacznie więcej sposobów. Co warto wykorzystać?

Ubezpieczenie AC – autocasco dla wymagających!

Ubezpieczenie autocasco jest jedną z najchętniej wykorzystywanych opcji – jest to ubezpieczenie dobrowolne, które pozwala na pokrycie kosztów naprawy naszego samochodu w przypadku jego uszkodzenia w kolizji drogowej, ale również kiedy auto zostanie uszkodzone przez osoby trzecie. Autocasco obejmuje również możliwość naprawy samochodu, kiedy zostało ono uszkodzone wskutek działania nieprzewidzianych warunków pogodowych, spłonęło lub zostało skradzione. Kwota odszkodowania ustalana jest ba podstawie konkretnych wytycznych. Decydując się na autocasco sami możemy zadecydować, które warianty ubezpieczenia są dla nas ważniejsze – w ten sposób stworzymy spersonalizowany produkt – mówią specjaliści z marki beesafe.pl.

Zadbany samochód… bez wychodzenia z domu!

Ciekawą ofertę mają dla nas topowi ubezpieczyciele. Poza klasyczną ofertą w formie ubezpieczeń OC, AC czy autocasco proponują nam oni opiekę nad samochodem w czasie obowiązkowych przeglądów czy wizyt u mechaników. Jak wygląda to w praktyce? Zamawiamy usługę – po jej zaakceptowaniu do naszych drzwi zapuka przedstawiciel firmy ubezpieczeniowej i wyręczy nas w wizycie u mechanika, czy tez zajmie się organizacją naprawy samochodu. Sprawnie, bez konieczności wychodzenia z domu, oszczędzając nasz czas. Rozwiązanie to jest jedną z opcji udostępnianą w pakietach ubezpieczeniowych – warto rozważyć jej kupno!

Comments are closed.