Dobra baza do paznokci, ulubiony lakier hybrydowy, połyskujący top, pilnik, polerka, odtłuszczacz oraz lampa LED – to podstawowe akcesoria, które przyczyniają się do tego, że nawet w zaciszu domowym może powstać perfekcyjny, trwały manicure. Na jakie produkty warto zwrócić uwagę? Gdzie kupić odpowiedni zestaw do manicure? Na te oraz na wiele więcej pytań zainteresowane panie znajdą odpowiedzi poniżej.

Najlepsze produkty do manicure hybrydowego

Na początku, gdy manicure hybrydowy stawał się modny, prym wiodły dwie marki, które w swoje ofercie miały olbrzymi wybór różnorodnych produktów. Zarówno w sklepach internetowych, jak i w drogeriach panie mogły kupić też podstawowe zestawy, w skład których wchodziły między innymi: bazy, topy, polerki, pilniki, lampy UV lub LED, waciki, odtłuszczacze itp. Dzięki temu wiele pań w zaciszu własnego domu mogło samodzielnie zrobić efektowny manicure.

Obecnie w sklepach jest wiele marek, które prześcigają się między sobą w tworzeniu produktów do manicure hybrydowego. Dzięki temu powstało np.: wiele baz, które mają właściwości regenerujące oraz odżywiające. Po ich zastosowaniu panie szybką mogą dostrzec, że ich płytki paznokci są doskonale zregenerowane i odpowiednio odżywione. Na rynku jest wiele baz, które nadbudowują paznokcie, a nawet je przedłużają. Dzięki takim produktom można przedłużyć je nawet o 2-3 centymetry.

Na co zwrócić uwagę przy poszukiwaniu produktów do manicure hybrydowego?

Tak naprawdę każda kobieta zwraca uwagę na co innego. Jedne panie szukają podstawowych produktów, dzięki którym mogą samodzielnie zrobić klasyczne czerwone, różowe lub beżowe paznokcie. Dzięki nim powstanie także efektowny french.

Coraz więcej kobiet decyduje się na to, by eksperymentować z różnymi produktami, co przyczynia się do tego, że powstają piękne, oryginalnie pomalowane paznokcie. Coraz więcej kobiet sięga po produkty, którymi można wykonać rozmaite zdobienia. Efekt syrenki, efekt lustra, efekt holograficzny – to tylko kilka słynnych metod zdobienia paznokci, które w ostatnim czasie stały się niezwykle popularne wśród fanek manicure hybrydowego.

Dlaczego dobra baza do paznokci jest tak ważna?

Nie wszystkie panie zdają sobie sprawę, że podstawą udanego, efektownego manicure hybrydowego jest właśnie odpowiednia baza do paznokci.

Jest to produkt wszechstronny, który nie tylko odpowiada za nadbudowanie lub przedłużenie płytki, ale również wygładza ją, tworząc idealny podkład pod lakier. To baza sprawia, że manicure trzyma się na paznokciach nawet do 3-4 tygodni.

Więcej informacji znajdziesz na stronie baza do paznokci.

Comments are closed.