Nowoczesny taras czy balkon to idealne miejsce na wypoczynek w samotności czy w gronie przyjaciół. Aby możliwe było zapewnienie sobie komfortu konieczne są odpowiednie meble. Poza klasycznymi sofami i fotelami wiele osób stawia na elementy takie jak nowoczesna huśtawka ogrodowa – ten rodzaj mebla zaskoczy nas pod wieloma względami!

Nowoczesna huśtawka ogrodowa – poznaj jej zalety

Nowoczesna huśtawka ogrodowa to bez wątpienia mebel, który zwraca uwagę: obszerny kokon zawieszony nad ziemią oparty jest na stabilnym stelażu. Mebel taki wykorzystamy zarówno w aranżacjach nowoczesnych, jak i prowansalskich czy rustykalnych. Nowoczesna huśtawka ogrodowa wykonana jest z trwałych tworzyw, zabezpieczonych przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Konstrukcja mebla opiera się na lekkim stelażu z aluminium – dzięki malowaniu proszkowemu stelaż zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci i korozją. Dodatkowo aluminium odznacza się niską wagą, przez co przenoszenie takiego mebla z miejsca na miejsce nie jest problematyczne. Okrycie huśtawki tworzy plecionka technorattanowa – jest to tworzywo syntetyczne, nieporowate, zabezpieczone przed wnikaniem wilgoci. Technorattan jest materiałem, który nie jest podatny na płowienie. Oznacza to, że nowoczesna huśtawka ogrodowa na długi czas zachowa doskonały wygląd.

Nowoczesna huśtawka ogrodowa – z czym ją zestawić?

Nowoczesna huśtawka ogrodowa może stanowić pojedynczy mebel w naszym ogrodzie czy na tarasie, ale też możemy rozbudować posiadany zestaw meblowy o pasujące elementy. W kompletach technorattanowych znajdziemy wszystko co niezbędne do zaprojektowania idealnej przestrzeni wypoczynkowej, w tym sofy narożne, wygodne fotele, leżanki ogrodowe. Dodatkowo miejsce wypoczynkowe możemy uzupełnić też poprzez dodanie parasola ogrodowego, który skutecznie ochroni nas przed słońcem. 

Comments are closed.

Kvetináče z umelého ratanu https://xann.pl/sitemap Jak nazwac filmy na YouTube