Stworzenie praktycznej zabudowy kuchennej jest dzisiaj na wyciągnięcie ręki. Nie ma potrzeby kupowania gotowych zestawów, które nie pozwolą na dokładne zaaranżowanie kuchni. Zamiast tego warto wybrać meble na wymiar. Kuchnia na zamówienie pozwoli na wykreowanie wnętrza marzeń i przestrzeni idealnie dopasowanej do potrzeb.

Jakie możliwości daje kuchnia na zamówienie?

Bez wątpienia kuchnia na zamówienie to jedna z najchętniej wybieranych opcji podczas aranżacji mieszkania czy domu. Kuchnia na zamówienie pozwala w optymalny sposób wykorzystać dane wnętrze czy przestrzeń i zaaranżować je w sposób praktyczny i elegancki. Atutem kuchni na zamówienie na pewno jest fakt, że meble mogą sięgać sufitu – rozwiązanie to jest szczególnie chętnie stosowane w mniejszych mieszkaniach, gdzie każdy metr kwadratowy jest istotny. Kuchnia na zamówienie może też posiadać zintegrowane oświetlenie, które idealnie wpisywać się będzie w wybraną stylistkę wnętrza. Kuchnie na zamówienie to w końcu też praktycznie nieograniczony wybór materiałów, dekorów, akcesoriów. Klient decyduje zarówno o tworzywach, jak i elementach zabudowy, dopasowując tym samym meble do oczekiwań i potrzeb.

Jak powstaje kuchnia na zamówienie?

Decydując się na kuchnię na wymiar, przede wszystkim konieczne jest wykonanie niezbędnych pomiarów pomieszczenia lub ściany, gdzie powstać ma aneks. Architekci muszą uwzględnić wszelkie problematyczne elementy: skosy, wnęki. Kolejny etap to wybór materiałów – kuchnia na zamówienie może być wykonana z klasycznych płyt meblowych, ale też litego drewna, płyt pokrytych fornirem. Zamawiający mogą również wybrać panele dekoracyjne, przeszklenia – wybór jest praktycznie nieograniczony. Ostatni etap to akceptacja projektu przez zamawiającego, wykonanie mebli oraz ich montaż.

Comments are closed.