Jeszcze do niedawna największą popularnością cieszyły się okna z ramami z PVC. Lekkie, uniwersalne i wytrzymałe okna były funkcjonalne, a jedocześnie pasowały do estetyki większości budynków. Dzisiaj standardowe przeszkleniach w grubych, białych ramach nie cieszą się już tak dużą popularnością. W najświeższe standardy architektoniczne znacznie lepiej wpisują się modele z wąskimi, eleganckimi profilami o drewnopodobnej strukturze. Okna w okleinie drewnopodobnej czy wykonane w całości z drewna – jaki wariant lepiej sprawdzi się w Twoim domu? Sprawdź!

Naturalne drewno

Efektowne, szlachetne, długowieczne… Drewno jest materiałem o wyjątkowych właściwościach. Pokryte bezbarwnym lakierem profile dodają wnętrzu i fasadzie klasy, ciepła i przytulnego charakteru. Co ważne, okna drewniane są odporne na wysokie temperatury, mróz i promieniowanie UV (nieco gorzej „radzą sobie” z wysoką wilgotnością). Nowoczesne okna drewniane mają bardzo dobre parametry, przede wszystkim niską przenikalność ciepła i doskonale tłumią dźwięki. Warto jednak pamiętać, że drewno zachowa swoją nienaganną kondycję tylko wtedy, kiedy będzie odpowiednio pielęgnowane.

Nowoczesne okna w okleinie drewnopodobnej – wygoda i jakość

Regularna konserwacja okien drewnianych jest dla Ciebie problematyczna? W takim razie postaw na nowoczesne okna w okleinie drewnopodobnej! Modele wykonane z wytrzymałego PCV pokryte wysokiej jakości okleiną do złudzenia przypominają okna z naturalnego surowca, ale są pozbawione ich wad. Efektowne okna charakteryzują się doskonałymi parametrami izolacyjności termicznej, wysoką odpornością na wilgoć i wpływ czynników zewnętrznych. Nie wymagają specjalnej troski o ich strukturę, a utrzymanie ich w czystości jest dziecinnie proste.

 

 

Comments are closed.

Kvetináče z ratanu Záhrada za domom – inšpirácie https://xann.pl/sitemap