Pracowałeś w ostatnim czasie w Holandii? Chcesz ubiegać się o należny Ci zwrot podatku? Nic prostszego! Odwiedź naszą stronę https://aangifte24.com/ – to kompletne źródło informacji o systemie podatkowym w Holandii i gwarancja pomocy z każdym problemem związanym ze zwrotem podatku z Holandii.

Kogo obowiązuje rozliczenie podatkowe w Holandii?

Jeżeli w danym roku podatkowym twój dochód w minimum 90% pochodził z pracy na terenie Holandii, zobowiązany jesteś do złożenia deklaracji podatkowej. Wszystkie odpowiednie dokumenty należy złożyć w Holenderskim urzędzie skarbowym Belastingdienst. Wysokość uzyskanego zwrotu zależna będzie od otrzymywanego wynagrodzenia. Im wyższe zarobki, tym wyższa podstawa opodatkowania. Aby ze zwrotu podatku uzyskać jak najwyższą kwotę, warto znać wszystkie ulgi, z których można skorzystać. Nieskorzystanie z nich może oznaczać, że przejdzie nam koło nosa sporo pieniędzy. Co roku wysokość ulg i progów podatkowych zmienia się, więc warto zaufać specjalistą z Aangifte i mieć pewność, że procedura zwrotu naszego podatku będzie przeprowadzona konkretnie i z jak najlepszym dla nas efektem.

Holenderska karta podatkowa Jaaropgaaf 

Rozliczenie pit z Holandii nie może odbyć się bez holenderskiej karty podatkowej Jaaropgaaf. Tak jak w Polsce PIT-11, pracownik otrzymuje ją od pracodawcy w odpowiednim terminie. Jest to podstawowy dokument niezbędny do okazania w urzędzie skarbowym w celu rozliczenia podatkowego. Każda legalnie zatrudniona osoba powinna taką kartę otrzymać do końca marca, czyli po zakończeniu roku finansowego. Druk ten zawiera między innymi: wysokość przychodu, koszty uzyskania przychodu, pobrane składki na ubezpieczenie społeczne lub zdrowotne czy zaliczki na podatek dochodowy. Jeżeli posiadasz wszystkie niezbędne dokumenty, zapraszamy do kontaktu z nami – wstępnie policzymy wysokość twojego zwrotu, a w razie nawiązania współpracy  będziemy reprezentować Cię w kontaktach z Holenderskim urzędem skarbowym w celu uzyskania jak najkorzystniejszego zwrotu. Polecamy również skorzystanie z aplikacji mobilnej do rozliczeń z Holandii stworzonej przez specjalistów z Aangifte24. 

Comments are closed.