Starannie zaaranżowany ogród jest miejscem, w którym możemy obcować z naturą. W okresie letnim to właśnie weranda albo altana ustawiona za domem stają się ulubionym miejscem odpoczynku domowników i centrum spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Aby w pełni korzystać z każdego ciepłego dnia i wydobyć z ogrodu potencjał, warto wzbogacić przydomową strefę o stół i krzesła ogrodowe rattanowe. 

Drewniany stół i krzesła ogrodowe rattanowe – wygodna strefa spotkań

Stół i krzesła ogrodowe rattanowe doskonale wpisują się w najświeższe trendy. W ogrodach (oraz we wnętrzach) coraz większą rolę odgrywa to, co czyste, naturalne i pierwotne. Chłodny minimalizm ustępuje miejsca swobodnym formom, naturalnym materiałom o ciepłym charakterze. 

Drewniany stół otoczony lekkimi krzesłami z rattanu wniesie do przydomowej strefy zupełnie nową jakość. Trendsetterzy szczególne docenią designerskie krzesła z plecionym siedziskiem osadzonym na geometrycznych, metalowych nogach. Lekkie, subtelne krzesła w białym lub klasycznym kolorze są przeciwwagą dla nieco masywnego, solidnego stołu. W ogrodzie bardziej niż modele z europejskich gatunków sprawdzają się stoły z drewna tekowego – egzotycznego surowca o nieprzeciętnej  twardości i odporności na czynniki zewnętrzne. 

Meble rattanowe Vimine – sprawdzone rozwiązania

Zastanawiasz się, gdzie kupić solidny, modny i przyjazny środowisku naturalnemu stół i krzesła ogrodowe rattanowe? Na tle standardowych kompletów najbardziej wyróżniają się meble rattanowe Vimine dostępne między innymi w sklepie internetowym producenta. Meble renomowanej marki wykonane są w całości ręcznie ze starannie wyselekcjonowanego rattanu pochodzącego z indonezyjskich plantacji zrównoważonego rozwoju oraz drewna tekowego odzyskanego w procesie recyklingu. 

Comments are closed.