Strefa relaksu w ogrodzie to idealne miejsce do odpoczynku w czasie lata i wczesnej jesieni. Poprzez dobranie wygodnych mebli i dodatków możliwe jest wykreowanie miejsca, z którego korzystać będą wszyscy domownicy. Jakie meble cieszą się największym zainteresowaniem?

Strefa relaksu w ogrodzie – wybieramy meble technorattanowe

Komplety technorattanowe cieszą się olbrzymim  zainteresowaniem – są trwałe, lekkie, wygodne. Atutem jest także duży wybór elementów – w kolekcjach znalazły się takie elementy jak sofa ogrodowa, ale też krzesła i fotele, leżanki ogrodowe, stoliki i stoły. Meble technorattanowe dostępne są w szerokiej gamie kolorów, co pozwala na dopasowanie mebli do już istniejącego wystroju. Meble technorattanowe świetnie sprawdzają się w licznych stylach: skandynawskim, nowoczesnym, minimalistycznym. Białe meble technorattanowe sprawią, ze strefa relaksu w ogrodzie inspirowana będzie stylem prowansalskim czy angielskim. Warto wspomnieć, że meble takie są niezwykle odporne na ścieranie i zmienne warunki atmosferyczne. Jest to zasługą zastosowania odpowiednich materiałów: wierzch mebli tego typu tworzy syntetyczna plecionka o nieporowatej strukturze. Stelaże to lekkie, aluminiowe konstrukcje.

Parasol w strefie wypoczynkowej

Strefa relaksu w ogrodzie nie może obyć się bez nowoczesnego parasola ogrodowego. Współcześnie parasole projektowane są w taki sposób, aby ich użytkowanie nie sprawiało żadnego problemu. Parasole osadzić można na klasycznych podstawach z kamienia, ale też wkopać w ziemię przy pomocy dedykowanych podstaw. Parasole posiadają liczne punkty regulacji, czasze tworzone są z tkanin technicznych pokrytych warstwą poliuretanu. Udogodnieniem jest ruchoma stopa, która pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi.

 

 

 

Comments are closed.