Ubezpieczenie dodatkowe na wypadek nieszczęśliwych wypadków to opcja coraz częściej wybierana przez Polaków. Ceny ubezpieczeń są atrakcyjne, a my sami możemy decydować o wysokości konkretnych kwot związanych z zagadnieniami danej polisy. Podobnie jest w kwestii ubezpieczenia naszego dziecka – warto wybrać NNW szkolne, aby nasz maluch był lepiej chroniony przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. 

Ubezpieczenie NNW szkolne – co musimy o nim wiedzieć?

Polisa ubezpieczeniowa na wypadek nieszczęśliwych wypadków to dzisiaj jedna z najchętniej kupowanych – z coraz większą uważnością dbamy o siebie i naszych bliskich, a polisy tego typu pozwalają nam czuć większy komfort, również wtedy, kiedy przytrafia nam się nieoczekiwana sytuacja życiowa. NNW szkolne to oferta skierowana do dzieci i nastolatków w wieku szkolnym – polisa taka chroni przed następstwami nieszczęśliwych wypadków w szkole, jak i poza nią. Polisa jest określona czasowo: od pierwszego września do ostatniego dnia wakacji. W praktyce oznacza to pełen rok ochrony. Warto pamiętać, że szkoła zobowiązana jest zapewnić NNW wyłącznie w czasie wycieczek szkolnych – wtedy koszt ubezpieczenia wliczany jest w całkowity koszt wyjazdu. 

Jakie ubezpieczenie NNW szkolne wybrać?

Szukając odpowiedniego NNW szkolnego dla naszego dziecka warto zwrócić uwagę na opcje, jakie daje ubezpieczyciel. Zazwyczaj NNW szkolne dostępne jest w kilku opcjach, które różnią się sumą kwot na konkretne zdarzenia. W ten sposób możemy sami zadecydować o wysokości ubezpieczenia oraz o tym, jak jaką kwotę składki rocznej zapłacimy. Jak kupić ubezpieczenie NNW szkolne? W tym celu możemy udać się do jednego z biur ubezpieczeniowych lub też zakupić polisę przez Internet – w ten sposób oszczędzamy nasz czas i pieniądze.

Comments are closed.

https://xann.pl/sitemap Jak nazwac filmy na YouTube https://gardenspace.pl/meble-ogrodowe-tarasowe