Wypoczynek na balkonie czy na tarasie to idealny sposób na to, aby zregenerować siły i odetchnąć. Nie trzeba wiele, aby komfortowo odpocząć – wystarczy leżak na balkon. Nowoczesne leżaki projektowane są zgodnie z oczekiwaniami klienta, a ich nowoczesna linia pozwoli na spójną aranżację wraz z innymi meblami. Jaki leżak na balkon wybrać?

Technorattanowy leżak na balkon

Wśród wielu propozycji producentów największym zainteresowaniem cieszą się dzisiaj meble technorattanowe. Meble takie są trwałe, zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi oraz stworzone po to, aby wygodnie odpoczywać. Leżak na balkon wykonany z tego tworzywa jest odpowiednio profilowany – projektanci zadbali o to, aby nasze plecy miały stabilne podparcie. Leżaki takie posiadają regulowane zagłówki, przez co sami decydujemy o formie leżanki: pozwoli nam ona wygodnie czytać, opalać się czy drzemać. 

Jak skonstruowany jest leżak na balkon? Technorattanowe meble posiadają lekkie, aluminiowe stelaże. Poprzez malowanie proszkowe zabezpiecza się strukturę mebla przed działaniem wilgoci oraz korozją. Okrycie mebla tworzy plecionka syntetyczna – technorattan do złudzenia przypomina naturalny rattan, do tego jego nieporowata struktura nie wchłania brudu czy wilgoci. Meble balkonowe wykonane z tego tworzywa są dostępne w szerokiej gamie kolorów – oznacza to, że bez trudu znajdziemy produkt dopasowany do naszych potrzeb. 

Jak chronić leżak na balkon w czasie zimy?

Meble ogrodowe na czas jesieni i zimy powinny być odpowiednio zabezpieczane. Zamiast jednak wynosić je na strych czy do piwnicy wystarczy okryć je dedykowanymi pokrowcami ogrodowymi, wykonanymi z poliestru. Gęsto plecione tkaniny skutecznie chronią przed osiadaniem brudu, wilgoci, pozwalają na swobodną wymianę powietrza. 

Comments are closed.

Nábytok do reštaurácie HoReCa Záhradné LED lampy  Ochranné kryty na sedacie súpravy