Motoryzacja

Iveco Daily – moc możliwości na każdym kilometrze

Mówi się, że Iveco Daily to jeden z najlepszych dostawczaków wprost stworzony do wykonywania zadań specjalnych. Jest to związane z szeregiem parametrów, które przystosowały go w procesie produkcyjnym do takiego działania. Głównym terenem, po którym Iveco Daily się porusza jest miasto. Dlatego jest on szybki, zwrotny, zwinny i przede wszystkim ekonomiczny

 

Iveco Daily – stworzony do transportu miejskiego

 

Model Daily jest przede wszystkim stworzony do transportu miejskiego. Wszyscy kierowcy chwalą go za zwrotność i wygodę, która jest zapewniona przez główny składnik pojazdu jakim jest skrzynia biegów Iveco. Została ona specjalnie wykonana, a jej innowacyjna technologia zwiększa precyzyjność zmiany przełożenia. Skrzynia biegów Iveco posiada, aż 6 biegów zwiększając optymalne dostosowanie biegu do prędkości pojazdu jednocześnie stymulując oszczędzanie paliwa. Jest to bardzo wygodne zwłaszcza w mieście gdzie swoboda przełożeń ma bardzo istotne znaczenie. Tutaj często stojąc w korkach czy hamując na światłach i znowu przyśpieszając cały czas manewruje się biegami. W wyniku tego dobra skrzynia biegów Iveco to podstawa!

 

Dodatkowym atutem jaki prezentuje skrzynia biegów Iveco jest fakt, że cała konstrukcja jest o wiele trwalsza niż u konkurencji. W wyniku tego wymiana oleju może być wykonywana dopiero przy przebiegu około 350 tysięcy kilometrów! To ogromna liczba, która gwarantuje ograniczenie kosztów eksploatacyjnych i niezwykłą wygodę z korzystania z pojazdu Iveco Daily. Jednocześnie skrzynia biegów Iveco zwiększa moment obrotowy silnika sprawiając, że posiada on jeszcze większą moc i może jeszcze sprawnie transportować towary z jednego do drugiego punktu.

 

Wydajność to podstawa

 

Mimo tego, że większość produkowanych pojazdów Iveco posiada silnik 3,0 litra to w testach TCO wykazują one jedne z najlepszych wyników. Świadczy to o fakcie, że są nie tylko wydajne, silne i wytrzymałe, ale również bardzo ekonomiczne! W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważne.