Dom i Wnętrze

Meble ogrodowe wypoczynkowe – jakie wybrać?

Przydomowy ogród to idealne miejsce odpoczynkowe, zarówno w gronie rodziny, jak i znajomych. To my sami nadajemy tej przestrzeni odpowiedniego charakteru i my decydujemy o tym, w jaki sposób zostanie ona wykorzystana. Kluczem i podstawą są meble ogrodowe wypoczynkowe, które znajdziemy w ofercie topowych producentów. Jakie wybrać?

Technorattanowe meble ogrodowe wypoczynkowe

Wśród licznych propozycji producentów to meble technorattanowe cieszą się największym zainteresowaniem. Dzisiaj projektanci zaproponują nam meble technorattanowe zaprojektowanie zgodnie z najnowszymi trendami – nawiązują one do stylów skandynawskich, minimalistycznych, loftowych. Meble technorattanowe doskonale wpiszą się w miejsce wypoczynkowe – technorattan do złudzenia przypomina naturalny rattan, świetnie komponuje się z zielenią dookoła. Meble ogrodowe wypoczynkowe tego typu zaskoczą nas trwałością – technorattan jest tworzywem syntetycznym o nieporowatej strukturze, który zabezpieczony jest przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu czy kurzu. Bez trudu wyczyścimy taką powierzchnię przy pomocy zwilżonej ściereczki. Stelaż mebla technorattanowego wykonany jest z lekkiego, malowanego proszkowo aluminium. Materiał ten nie odkształca się, jest zabezpieczony przed korozją. Niska waga sprawia, że podnoszenie mebli technorattanowych nie sprawia problemu.

Meble ogrodowe wypoczynkowe – co wybrać?

Duża ilość elementów w kolekcjach technorattanowych sprawia, że meble ogrodowe wypoczynkowe mogą przybierać różne formy. Najpopularniejsze są bez wątpienia sofy narożne, jednak nie można zapomnieć również o wygodnych leżankach ogrodowych z regulowanymi zagłówkami. Wiele osób decyduje się również na nowoczesne fotele w kształcie kokonów, w których siedzisko jest zawieszone nad ziemią.